LoOd FoOrOoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LoOd FoOrOoM

NaJLoOdJi FoOrOoM u SrBiJi!!!!!!!
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Idemo dalje ;D

Ići dole 
AutorPoruka
Makitza
NeMa Ti PoMoCxI
NeMa Ti PoMoCxI



Ženski
Broj poruka : 1558
Godina : 30
Lokacija : Following the Freezing Moon
Lupi nest` iz prve : Iju.
Posao : O_O
Datum upisa : 18.07.2007

Idemo dalje ;D Empty
PočaljiNaslov: Idemo dalje ;D   Idemo dalje ;D Icon_minitimeČet Avg 23, 2007 12:22 pm

- U Briselu smo propustili veliku priliku da se odmaknemo od konkurenata za odlazak na Evropsko prvenstvo, ali šanse i dalje postoje iako će biti za nijansu teže - smireno je rekao Havijer Klemente, selektor Srbije po završetku izgubljenog meča sa Belgijom.
Bask se osvrnuo na činjenicu da već drugi put gubimo bodove od reprezentacije koja gotovo sigurno neće igrati u Austriji i Švajcarskoj.
- Tačno je da smo izgubili od Kazahstana i evo sada od Belgije, ali smo zato uzeli neke bodove u Poljskoj i u Finskoj. Sada smo imali dobru priliku da se približimo Poljacima i zabrinemo Portugalce koji su odigrali samo nerešeno protiv Jermenije, a mi bismo mnogo rasterećeniji dočekali utakmice sa Finskom i Portugalom.
Selektor Havijer Klemente zna na kom delu terena je Srbija izgubila utakmicu.
- Baš kao i u Kazahstanu loše smo odigrali prvo poluvreme ali odbrana nije bila toliko loša koliko izgleda već je problem bio veliki razmak između nje i napada. Znači, podbacili smo na sredini terena i zato sam hteo u drugom poluvremenu da je pojačam. Otuda Smiljanić u igri umesto Lazovića, iako mi u napadu nismo imali problema. Mislim da smo posle toga kontrolisali igru, međutim Belgija nije loš tim i ne zaslužuje poziciju na kojoj se nalazi. Šteta je samo što su nam tri puta šutnuli i dali tri gola. Naša ekipa fizički nije bila dovoljno spremna i to se osetilo. Otežavajuća okolnost bila je i ta što nismo bili sigurni koliko Krasić može da izdrži na terenu - rekao je Havijere Klemente.
Dvostruki strelac Zdravko Kuzmanović i pored odličnog učinka nije mogao da bude srećan:
- Teško nam je, jer smo planirali da pobedimo. Dobro smo počeli, međutim prvi gol nas je presekao a kasnije kada gubiš 2:0 nije lako stizati rezultat. Kod 2:1 za Belgijance krenuli smo napred i primili gol iz kontre. Prava je šteta što nismo uspeli bar da izjednačimo.
Milan Jovanović, napadač Standarda, priliku da igra dobio je u drugom poluvremenu.
- Desilo se ono čega smo se najviše plašili, a to je da prvi ne primimo olako gol. Posle toga je došao još jedan i onda smo takoreći bili nemoćni da nešto promenimo. Sada nam ne znači ništa to što su Portugalci izgubili dva boda od Jermena. Otežali smo sebi situaciju u grupi i sada moramo da igramo na sve ili ništa.
Marko Pantelić, zbog povrede nije bio dovoljno ubojit za gol Belgije.
- Hteli smo jedno a dogodilo se nešto sasvim drugo. Kako smo počeli utakmicu svi bi pomislili da ćemo ih dobiti sa dva-tri gola razlike i onda u jeku naših napada mi prvi pokleknemo, ali u porazu ne treba tražiti krivca među pojedincima. Izgleda da smo majstori da sami sebi otežamo put do Evropskog prvenstva. Kada ekipa gubi 2:0 onda nema ništa više od njene igre koja je dogovorena pre početka utakmice.





:WTF:
Nazad na vrh Ići dole
http://last.fm/user/Corbiau
 
Idemo dalje ;D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LoOd FoOrOoM :: Sp0Rt :: Sportske vesti-
Skoči na: