LoOd FoOrOoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LoOd FoOrOoM

NaJLoOdJi FoOrOoM u SrBiJi!!!!!!!
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vaterpolo

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Naky
gLoBaL mOd
gLoBaL mOd
Naky


Ženski
Broj poruka : 595
Godina : 32
Lokacija : Krushevac =)
Lupi nest` iz prve : Ljaksa si :D
Posao : josh uvek Medicinska shkola :(
Datum upisa : 19.07.2007

Vaterpolo Empty
PočaljiNaslov: Vaterpolo   Vaterpolo Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 1:04 am

Vaterpolisti nisu zadovoljni igrom

Vaterpolo 115296408346ba20549d22a021716116_big

Vaterpolisti
Srbije izjavili su da nisu u potpunosti zadovoljni svojom igrom u
ubedljivoj pobedi nad Rumunijom, u drugom kolu finalnog turnira Svetske
lige u Berlinu. Srpski vaterpolisti slavili su danas sa 17:9, a tom
pobedom, drugom u Berlinu, kojom su došli u sitaciju da za plasman u
četvrtfinalu igraju sa najslabijom ekipom iz druge grupe.
Međutim, vaterpolista Andrija Prlainović ocenio je da je Srbija primila više golova nego što je trebalo.

"Posle
dobrog početka nismo mogli da zadržimo punu koncentraciju do kraja.
Sada nam predstoje dve lakše utakmice a onda mečevi za medalju i
plasman Olimpijske igre"
, rekao je Prlainović posle meča.

Živko Gocić je istakao da je tim Srbije uradio ono što je želeo. "Dve
pobede su bile naš prvi cilj jer su ovo bili najozbiljniji protivnici.
Sada čekamo rivala za četvrtfinale, ali prave utakmice su ipak u subotu
i nedelju"
, rekao je taj srpski vaterpolista.

Trener Rumunije Vlad Hadžiju ocenio je da rezultat dovoljno govori o nadmoćnosti srpskog tima.

"Loš pristup utakmici i kvalitet protivnika nam nije dao da se razmahnemo. Protiv Srbije nismo imali šta da tražimo", kazao je Hadžiju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.noleserbia.forumotion.com
Makitza
NeMa Ti PoMoCxI
NeMa Ti PoMoCxI



Ženski
Broj poruka : 1558
Godina : 30
Lokacija : Following the Freezing Moon
Lupi nest` iz prve : Iju.
Posao : O_O
Datum upisa : 18.07.2007

Vaterpolo Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaterpolo   Vaterpolo Icon_minitimePon Avg 13, 2007 11:09 am

Mađari videli ajkule

Vaterpolo Vaterpolo_1
Pehar namenjen pobedniku Svetske lige još godinu dana biće čuvan u Beogradu, jer su srpski vaterpolisti odbranili titulu u Berlinu savladavši u finalu Mađarsku sa 9:6 (2:2, 4:1, 2:1, 1:2).
„Delfini“ su treći put zaredom osvojili Svetsku ligu, prethodna dva puta bili su pobednici ovog takmičenja dok smo još bili u državnoj zajednici sa Crnom Gorom, a sada, bez pomoći Danila Ikodinovića, Vladimira Vujasinovića, Denisa Šefika i Nikole Rađena, naš tim je dokazao da mu nema premca. Junak pobede bio je golman Slobodan Soro, koji je odbranio veliki broj šuteva najboljih mađarskih igrača, a pored olimpijske vize na turniru u Berlinu, Srbi su nagrađeni i čekom od 100.000 dolara.
- Presrećan sam, a za to stvarno imam razlog. Bili smo odlični i sa takvim igračima, meni je bilo lako da branim. Mađari su veliki tim, ali ovoga puta mi smo bili daleko bolji - kaže golman Slobodan Soro.
U prvoj četvrtini viđena je izjednačena igra, a takav je bio i rezultat posle prvih osam minuta, pa je ključnu prednost naš tim stekao u drugoj deonici. Soro je spustio rampu pred svoj gol, a napad izabranika Dejana Udovičića funkcionisao je besprekorno. Srpski vaterpolisti maksimalno su iskoristili igrača više i preko Šapića, Gocića i Nikića došli su do prednosti od 5:3, a zatim je Udovičić iskoristio kontranapad i doneo našem timu tri gola prednosti.
- Mislio sam da suđenje ne može da bude gore od ranijih utakmica, ali desilo se i to. Međutim, o pored toga ova ekipa je pokazala da može mnogo. Sada je najvažnije samo da nastavimo ovako - rekao je srpski golgeter Aleksandar Šapić.
Treću četvrtinu obeležila je odlična odbrana srpskog tima i raspoloženi Šapić, koji je najpre povećao na 7:3, a zatim posle gola Gergelji Kiša, u samom finišu trećeg perioda još jednom savladao Sečija i zadržao četiri pogotka prednosti pred odlučujućih osam minuta.
- Ovo je velika pobeda ekipe u koju neki nisu verovali. Hvala navijačima i to kažem u ime cele ekipe. Bili su sa nama sve vre,me i zato je ova pobeda i njihova - kaže iskusni Dejan Savić.
Mađari su u poslednju četvrtinu ušli maksimalno agresivno i Molnar i Benedek su za nepuna tri minuta smanjili na 8:6, međutim, „delfini“ su zaustavili nalet protivnika, tako što je Filipović četiri minuta pre kraja realizovao igrača više i povećao na 9:6, što je bio i konačan rezultat meča.
- Osim nas, niko nije verovao da možemo da pobedimo u finalu. Mnogo sam uzbuđen, svašta nam se događalo, ali, eto, sada smo presrećni - rekao je selektor Srbije Dejan Udovičić.
Za najboljeg igrača finalnog turnira Svetske lige proglašen je srpski reprezentativac Vanja Udovičić, dok je najuspešniji strelac sa 20 golova Aleksandar Šapić. U idealnu postavu svrstan je i Filip Filipović, kao i Mađari Benedek i Gergelji Kiš,
Nemac Police, Australijanac Filjol i golman Čigir iz Nemačke.
Nazad na vrh Ići dole
http://last.fm/user/Corbiau
Makitza
NeMa Ti PoMoCxI
NeMa Ti PoMoCxI



Ženski
Broj poruka : 1558
Godina : 30
Lokacija : Following the Freezing Moon
Lupi nest` iz prve : Iju.
Posao : O_O
Datum upisa : 18.07.2007

Vaterpolo Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaterpolo   Vaterpolo Icon_minitimePon Avg 13, 2007 11:12 am

Srbija 9:6 Mađarska

(2:2, 4:1, 2:1, 1:2)
Plivački centar „Evropa park“. Gledalaca 1.000. Sudije: Turkot (Kanada), Čenej (SAD).


Tadićeva čestitka

Predsednik Srbije Boris Tadić čestitao je vaterpolistima Srbije pobedu u Svetskoj ligi, kao i kajakašima na osvojenim medaljama na Svetskom prvenstvu.
- Najiskrenije vam čestitam na fantastičnom uspehu. Osvajanjem Svetske lige i plasmanom na Olimpijske igre dokazali ste da ste i dalje među najboljima na svetu. Siguran sam da ćemo se još radovati vašim pobedama i titulama - naveo je predsednik Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
http://last.fm/user/Corbiau
Naky
gLoBaL mOd
gLoBaL mOd
Naky


Ženski
Broj poruka : 595
Godina : 32
Lokacija : Krushevac =)
Lupi nest` iz prve : Ljaksa si :D
Posao : josh uvek Medicinska shkola :(
Datum upisa : 19.07.2007

Vaterpolo Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaterpolo   Vaterpolo Icon_minitimePon Avg 13, 2007 4:03 pm

Extra su igrali....a i ovaj nash golman je sjajno branio...I ovo smo zasluzili!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.noleserbia.forumotion.com
Buzerantos
PoCxInJe Da LoOdY
PoCxInJe Da LoOdY
Buzerantos


Muški
Broj poruka : 64
Godina : 33
Lokacija : ... tamo gde ti nisi ... ;)
Lupi nest` iz prve : cigansko kolo sa petlom na chelu
Posao : sitne preware i rasprodaja...
Datum upisa : 01.08.2007

Vaterpolo Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaterpolo   Vaterpolo Icon_minitimeUto Sep 11, 2007 1:42 am

Ma srbi su dobri bre u waterpolu, i mogu dosta...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nemam_ga.co.ja
Sponsored content





Vaterpolo Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaterpolo   Vaterpolo Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaterpolo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LoOd FoOrOoM :: Sp0Rt :: Ostali sportovi-
Skoči na: